Olsen+Atziņas

A. W. Olsen & Partners maina nosaukumu uz Olsen+Partners un turpmāk piedāvās uzticēšanās pārvaldību

Baltijā visgodalgotākā komunikācijas aģentūra pasaules mēroga konkursos A.W.Olsen & Partners, kas dibināta 2005.gadā, turpmāk tiks saukta Olsen+Partners. Apvienojot stratēģisku pieeju ar plašu praktisko pieredzi sabiedrisko attiecību, mārketinga un reklāmas jomā, aģentūra paplašinās darbību un turpmāk piedāvās uzticēšanās pārvaldību.

„Mūsdienu korporatīvās komunikācijas formula: organizācijas piesaista auditorijas uzmanību, piedāvājot apmaiņā emocijas un iespaidus. Taču šai formulai ir svarīgs turpinājums: auditorija ir gatava ilgstoši mijiedarboties tikai ar tām organizācijām, kurām uzticas,” norāda Olsen+Partners partnere Olga Kazaka.

 

To apstiprina arī aptauja, ko pēc Olsen+Partners pasūtījuma ir veicis uzņēmums Norstat. 1535 uzņēmēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kā svarīgāko komunikācijas uzdevumu tuvākajiem trim gadiem ir izvirzījuši uzticēšanās izveidi un nostiprināšanu. Latvijā to ir norādījuši 73 %, Lietuvā — 70 % un Igaunijā — 80 % uzņēmēju.

 

„Tā kā organizāciju vadītāji uzskata uzticēšanos par galveno trūkstošo resursu, mēs izvirzām sev uzdevumu palīdzēt viņiem iegūt un nostiprināt uzticēšanos, izmantojot stratēģisku un mūsdienīgu komunikāciju: no mediju attiecībām un integrētām mārketinga kampaņām līdz lobēšanai un konsultēšanai par dažādības, vienlīdzības un iekļaušanas (DEI) politiku,” uzsver Olga Kazaka.

 

Pēdējo desmit gadu laikā aģentūra ir saņēmusi visvairāk apbalvojumu pasaules prestižākajā sabiedrisko attiecību un komunikācijas jomas konkursā "IPRA Golden World Awards", ko rīko Starptautiskā sabiedrisko attiecību asociācija (IPRA). Tādējādi aģentūra ir ne tikai titulētākā starp Latvijas, bet visas Baltijas mērogā.

 

Par Olsen+Partners

Olsen+Partners komandas 18 gados izstrādātajām un īstenotajām idejām vairākkārt ir piešķirti visprestižākie komunikācijas jomas apbalvojumi. Aģentūras veidotās kampaņas piecas reizes ir atzītas par labākajām pasaulē. Aģentūra sadarbojas ar ievērojamiem zīmoliem, piemēram, Wizz Air, Bang & Olufsen, ELVI, Venden, Venipak, Reaton, iDeal un citiem, turklāt tai ir liela darba pieredze valsts un nevalstisko organizāciju sektorā. Aģentūra pieder tās līdzdibinātājiem un partneriem Gintam Lazdiņam un Olgai Kazakai. Aģentūras jaunā zīmola Olsen+Partners juridiskā persona paliks nemainīga — SIA „PR Kvadrāts”.

 

Pieteikties jaunumiem:
Jūsu e-pasts ir saglabāts!
Sociālie tīkli
Jaunas atziņas

testtest

sdafasdf sad
17.08.2023

testtest

17.08.2023

A. W. Olsen & Partners maina nosaukumu uz Olsen+Partners un turpmāk piedāvās uzticēšanās pārvaldību

Baltijā visgodalgotākā komunikācijas aģentūra pasaules mēroga konkursos A.W.Olsen & Partners, kas dibināta 2005.gadā, turpmāk tiks saukta...
17.08.2023

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana

SIA “PR Kvadrāts” (zīmols - A.W.Olsen & Partners) 2023. gada 25.janvārī noslēdza ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)  līgumu Nr. SKV-L-2023/24 par atbalsta...
17.08.2023

Divas trešdaļas Latvijas iedzīvotāju ir gatavas atteikties no precēm vai pakalpojumiem, ja nepiekrīt zīmola nostājai attiecībā uz kara darbību Ukrainā

61 % respondentu Latvijā ir gatavs atteikties no Latvijā pieejamas preces vai pakalpojuma,...
17.08.2023

A.W.Olsen & Partners — vienīgā Latvijas komunikācijas aģentūra, kas apbalvota ar European Excellence Awards 2021

Latvijas PR aģentūra A.W.Olsen & Partners kļuvusi par lielākā Eiropas komunikācijas konkursa European Excellence Awards 2021...
17.08.2023

Kontakti

Adrese:
Olsen+Partners (SIA PR Kvadrāts)
Alberta iela 13, Rīga, LV-1010, Latvija
E-pasts:
info@olsen.lv
Tālrunis:
+371 25809161
Sociālie tīkli:
Pieteikties jaunumiem:
Jūsu e-pasts ir saglabāts!
Lūdzu, akceptējiet lapas sīkdatnes. Lai iepazītos ar datiem, ko saglabājam, apskatiet mūsu Privātuma politiku